Wyniki Konkursu na Grę Planszową!!!

Utworzono dnia 28.02.2024

27 lutego odbyło się w klasie II rozstrzygnięcie konkursu na „ZIMOWĄ GRĘ PLANSZOWĄ”. Głównym celem tegoż konkursu było promowanie zapomnianej nieco rozrywki jaką są gry planszowe, doskonalenie twórczego myślenia, rozwój zainteresowań i aktywizacja uczniów w trakcie ferii zimowych.

Zadaniem uczestników było zaprojektowanie gry o tematyce związanej z zimową porą roku. Praca konkursowa miała zawierać elementy charakterystyczne dla gry planszowej: tytuł, instrukcję, planszę oraz pionki do gry.

Uczniowie klasy II podeszli do zadania z ogromnym zaangażowaniem, dzięki czemu powstały fantastyczne, kolorowe gry planszowe.

Członkowie Jury byli zachwyceni pracami, dlatego wybranie laureatów było nie lada wyzwaniem. Po długich i burzliwych naradach wybrano zwycięzców:

I miejsce: Maja Machowska

II miejsce: Adrian Pawlik

III miejsce ex aequo: Aleksandra Musiał i Karolina Trybiec.

Każdy z laureatów konkursu otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie oraz twórcze spędzenie wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Anna Doniek

Anna Szczurek