Konkurs na ozdobę wielkanocną

Utworzono dnia 04.04.2023

Przed nami świąteczny czas  - czas Wielkiej Nocy. Przygotowujemy nasze serca i domy na przyjęcie Zmartwychwstałego Pana. Dzielimy się dobrym słowem, życzeniami z bliskimi nam osobami. W tym szczególnym czasie Szkolne Koło PCK pamięta m.in. o emerytowanych pracownikach naszej szkoły. Obecnie pozyskane w konkursie  stroiki świąteczne zdobią szkolny  korytarz. Następnie wraz z życzeniami trafią w ręce naszych byłych pracowników i ozdobią ich wielkanocne stoły. Mamy nadzieję, że ten gest będzie kolejnym powodem do radości zarówno dla obdarowanych jak i obdarowujących.

Konkurs na ozdobę świąteczną został ogłoszony 14 marca i trwał do 29 marca br. Wielu uczniów wzięło udział w tym przedsięwzięciu. Do opiekunów SK PCK wpłynęło aż 21 pięknie wykonanych prac. Jury starając się docenić wysiłek każdego z uczestników, pomysłowość i końcowy efekt przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.   A oto zwycięzcy!

Kategoria 1: klasy I – III

I miejsce - Julia Marszał (kl.3)

II miejsce - Jakub Skrzęta (kl.3)

III miejsce - Sara Serwińska (kl.3)

wyróżnienia: Hanna Mroczka (kl.3), Wojciech Musiał (kl.3), Aleksandra Musiał (kl.1), Maja Machowska (kl.1)

Kategoria 2: klasy IV-VIII

I miejsce - Gabriela Mroczka (kl.6)

II miejsce - Magdalena Buczek (kl.4), Milena Serwińska (kl.8)

III miejsce - Wiktor Burda (kl.4)

wyróżnienia: Nikola Mermer (kl.5), Zuzanna Ladzińska (kl.4)

Udział: Tobiasz Borończyk (kl.5), Maja Pawlik (kl.5), Lena Dziedziak ( kl.5), Filip Durał (kl.8), Daniel Gierlasiński (kl.6), Bartosz Wrona (kl.8), Kinga Cieślak (kl. 4), Nikola Kopa (kl.8)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie. Życzymy Wam wiele powodów do radości i satysfakcji z niesienia innym bezinteresownej pomocy.

Opiekunowie SK PCK

Konkurs na ozdobę wielkanocną