Wyjazd na basen

Utworzono dnia 20.10.2017

Dlaczego warto angażować się w szkolne konkursy?

W ubiegłym roku szkolnym 2016/2017 Samorząd Uczniowski zorganizował międzyklasowy konkurs czystości, który trwał 8 tygodni.

Zespół powołany do kontrolowania czystości wg uzgodnionych wytycznych wyłonił dwie klasy: w szkole podstawowej kl. III, a w gimnazjum kl. II, które zdobyły największą ilość punktów.  Nagrodą dla zwycięzców był darmowy wyjazd na basen! Z przyczyn czasowych wyjazd nie doszedł do skutku w czerwcu. Dlatego w bieżącym roku uczniowie tych klas, tj. obecnie klasy IV SP i IIIg 22 września pod opieką p. O. Idzik i p. Z. Brocławika udali się autobusem szkolnym na basen kryty do Jasła. W planie mieliśmy jeszcze park linowy, ale ze względu na deszczową pogodę nie udało się go zrealizować. Za to wydłużyliśmy pobyt na basenie do 2h. Oczywiście największą atrakcją okazała się zjeżdżalnia i jacuzzi. Znaleźli się również miłośnicy pływania, którzy pokonując kilka długości basenu (starsza młodzieżJ) z zadowoleniem na twarzy, udowodnili, że pływanie może być przyjemne. Ci, którzy raczkowali w tej dziedzinie, swoje umiejętności rozwijali na małym basenie pod okiem opiekunów i ratowników, też bawiąc się przy tym nie najgorzej;)

Dziękuję wszystkim pogromcom wodnych przestworzy za wspólną zabawę.

Olga Idzik