Bal Karnawałowy

Utworzono dnia 04.02.2021

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. To czas radości i rozrywki.

Bal karnawałowy dla  dzieci  to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć. Tak też było u nas, w dniu 02.02.2021r. odbył się bal karnawałowy.

W tym roku po raz pierwszy bal odbył się tylko dla dzieci z oddziału przedszkolnego i kl. I-III w swoich salach, ze względu na obostrzenia. Niemniej jednak każda klasa była pięknie udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami.

Wśród radosnych i rozbieganych dzieci można było znaleźć dobre wróżki, urzekające księżniczki, roześmiane czarownice, czarne koty,  nie zabrakło też odważnych spidermanów, policjantów i strażaków.  Na salach podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po przerwie na słodki poczęstunek, muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm ulubionych dziecięcych piosenek. Wielką atrakcją okazały się konkursy, których tego dnia nie mogło zabraknąć tj. taniec na gazecie, krzesełka, magiczny kapelusz czy kolorowe balony z niespodzianką.  Na koniec chętne dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia w fotobudce.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodki poczęstunek i owoce.

Kolejny barwny bal karnawałowy  już za rok!!! :)

Tekst: Marta Roman

Zdjęcia: Anna Doniek, Marta Roman